חברת אלגבי קלין מספקת שירותי ניקיון ואחזקת מבנים החל משנת 2007. במהלך השנים צברנו ידע וניסיון מקצועיים וקהל לקוחות רחב וקבוע לו אנו מחויבים לספק את השירות האיכותי ביותר תוך השקעת מיטב המשאבים וכל המאמצים הדרושים לשביעות רצונו. אחד מתוך השירותים המגוונים אותם אנו מספקים, הוא ניקיון פנימיות וארגונים גדולים תוך בניית תכנית ניקיון אישית המותאמת לצרכי המקום ולדרישות הלקוח. עובדי הניקיון שלנו הופכים לחלק בלתי נפרד מצוות הפנימיה ומבצעים באופן קבוע את כל עבודות הניקיון הדרושות על מנת לשמור על סביבת לימודים, מגורים ושהייה נעימה ובריאה התורמת לניהול השוטף של המוסד והארגון.
 
בניית תכנית עבודה – התאמה לצרכים הייחודיים של הלקוח
ארגונים גדולים דורשים שירותי ניקיון בנפח רחב, הסביבה כוללת לעתים מאות ואף אלפי תלמידים ועובדים וקיימת חשיבות רבה בשמירה על בטיחותם ובריאותם. לצורך כך אנו מעמידים לרשות הגוף צוות ניקיון מנוסה בניהול של מפקח ותחת בקרה שוטפת על איכות העבודה ומתן פתרונות למגוון צרכים ובעיות אשר צצים במסגרת עבודת הניקיון. התאמת תכנית העבודה לארגונים גדולים דוגמת פנימייה, מכללה או ארגון עובדים גדול כוללת תאום מלא עם הלקוח תוך לימוד, הכרת צרכיו הייחודיים ומתן ייעוץ והכוונה. עובדי הניקיון של אלגבי קלין עוברים הכשרות לניקוי בשימוש במכונות וציוד משוכללים אשר מייעלים את העבודה ומותאמים למוסדות וארגונים גדולים תוך שילוב טכניקות ייחודיות למתקנים גדולים. 
 
שמירה על בריאות וסביבה נעימה 
ניקיון פנימיות וארגונים גדולים אחרים חייב להתבצע תוך מתן תשומת לב מיוחדת משום ששוהים במקום מדי יום מאות סטודנטים, תלמידים , בני נוער או עובדים למשך שעות רבות והמוסד מהווה עבורם בית שני, כלומר מקום בו אוכלים, משחקים ומבצעים מטלות ופעילויות מגוונות. סביבה נקייה משרה אווירה נעימה המאפשרת לתלמיד להתרכז בפעילות החינוכית תוך מזעור הסכנה לחשיפה למזהמים וכן מאפשרת לצוות הניהולי להתרכז במשימותיו ללא דאגה לבריאות העובדים או התלמידים ולתחזוקת המקום והמבנים.
 
פירוט שירותי הניקיון
ניקיון שירותים, חיטוי כיורים, כלים סניטריים ועוד.
 
ניקוי חדרי הלימוד, שולחנות, כיסאות, לוחות וחלונות.
 
ניקוי מטבח המורים, משטחי השיש ומכשירים חשמליים.
 
ניקוי משרדי ההנהלה, פינות ישיבה ומסדרונות.
 
ניקוי חלונות, תריסים וחלונות בגובה.
 
ניקוי רצפות באמצעות קרצוף במכונת פוליש, קריסטל.
 
קרצוף יבש או  רטוב של שטיחים.
 
ניקוי כללי, איסוף ופינוי אשפה, ניקוי מעליות, מסכים, טלפונים ועוד.
 
אספקת חומרי ניקוי, מוצרי נייר ופתרונות למגוון צרכים ודרישות מיוחדות של הלקוח.
 

ניקיון פנימיות וארגונים גדולים

טלפון
072-33-80-895
כתובת
הירקון 39, בני ברק

אלגבי קלין
ניקיון ואחזקת מבנים בע"מ
לפרטים נוספים ותיאום פגישה חייגו 072-33-80-895
או מלאו פרטיכם בטופס