כאשר מדובר בניקיון מפעלי תעשייה, קיים שיקול מרכזי והוא נושא הבטיחות. סביבת המפעל דורשת היערכות מתאימה ונקיטה באמצעי זהירות להתמודדות עם סביבה בלתי שגרתית בה חוסר תשומת לב עלול להוביל לנזק או לתאונה. עובדי הניקיון במפעלים חייבים לעמוד בדרישות הבטיחות של המקום ולכן חברת אלגבי קלין דואגת לכך שכל חבר צוות הניקיון והתחזוקה יעבור הכשרות ויתנהל לפי הוראות המקום תוך שימוש בציוד בצורה בטיחותית. 
 
התאמה לצרכים הייחודיים - בניית תכנית עבודה
ניקיון מפעלים מחייב הקפדה יתרה על שמירת הציוד במקום אשר לעתים הינו מורכב ויקר. עובדי אלגבי קלין מגיעים מוכנים לעבודת הניקיון לאחר היכרות מקדימה עם התנאים הייחודיים בכל מפעל והתאמת שיטת הניקיון הנכונה לכל מכונה ומכשור ותוך נקיטת כל אמצעי הזהירות על מנת שלא לגרום לנזק למפעל ולעובדים בו.

בטרם אנו מתחילים בעבודת הניקיון השוטפת, אנו בונים בתאום עם הלקוח, תכנית עבודה הכוללת לוחות זמנים ושיטות עבודה בהתאם לאופי המפעל, המבנה והתקציב. בנוסף אנו מספקים שירותי יעוץ למצבים בעייתיים ומאתגרים ופתרונות ניקיון ספציפיים הדורשים התייחסות מיוחדת.
 
ניסיון ומקצועיות – מגוון שירותי הניקיון למפעלים
שירותי ניקיון מפעלים כוללים צרכים ייחודיים השונים מפעולת ועבודת הניקיון השגרתית ולכן מומלץ לעבוד עם חברה מנוסה, איכותית ואחראית המכירה את מגוון הצרכים של הלקוח ומסוגלת לספק מענה מקצועי ומלא:
 • ניקוי שירותים, חיטוי כלים סניטריים, כיורים, קירות וכו'.
   
 • ניקוי כללי של מכונות ואולמות ייצור, אזורי תפעול ועמדות עובדים.
   
 • ניקוי מטבחי עובדים, חיטוי כיורים, משטחי שיש וניקוי מכשירי חשמל כגון מקררים, תנורים ועוד.
   
 • ניקוי משרדים, פינות ישיבה ומסדרונות.
   
 • ניקוי חלונות, תריסים, ניקוי חיצוני של חלונות בגובה.
   
 • מתן שירותי הדברת מזיקים ופתרונות להרחקת יונים.
   
 • קרצוף יבש ורטוב של שטיחים, ייבוש ושאיבה בשל הצפות.
   
 • ניקוי כללי של גופי תאורה, פנלים, ניקוי וניגוב משטחים, איסוף ופינוי אשפה, ניקוי וחיטוי דלתות, מסכים, מקלדות, שטיפת רצפות, מדרגות ומעליות, ניקוי מסניי אוויר ומזגנים.
   
 • אספקת חומרי ניקוי ומוצרי נייר בהתאם לדרישת הלקוח.
אנו כאן לרשותכם
צוות השירות של חברת אלגבי קלין עומד לרשותכם לכל פנייה, עצה ובקשה. אנו נעמיד לרשותכם את הידע, הניסיון וצוות מקצועי על מנת לספק מענה לכל דרישה וכל זאת בהקפדה על שירות אדיב, אמין לשביעות רצונכם.
 

ניקיון מפעלים

טלפון
072-33-80-895
כתובת
הירקון 39, בני ברק

אלגבי קלין
ניקיון ואחזקת מבנים בע"מ
לפרטים נוספים ותיאום פגישה חייגו 072-33-80-895
או מלאו פרטיכם בטופס