רגע לפני שאתם נכנסים לדירה או למשרד החדשים שלכם, וודאי תמצאו כי יש לנקותו היטב לאחר עבודות הבנייה או השיפוץ ובמטרה להיכנס לדירה או משרד מבריקים ומריחים מניקיון יסודי. בין אם אתם שוכרים דירה, נכנסים לבית לאחר שיפוץ או לבית חדש שזה עתה הסתיימה בנייתו, מומלץ לבצע ניקיון לפני אכלוס אשר יאפשר לכם כניסה ראויה ושהייה נעימה ללא מטלות מכבידות ועבודות מורכבות של ניקיון אשר גוזלות זמן רב ודורשות השקעת מאמצים רבים.

חברת אלגבי קלין המתמחה בניקיון ואחזקת מבנים, מציעה שירותי ניקיון לפני אכלוס מקצועיים ויסודיים אשר יספקו מענה לכל צרכיכם ויאפשרו לכם פשוט להיכנס לדירה או משרד חדשים, מבריקים ונקיים.

חסכו לכם כאבי ראש מיותרים – ניקיון לפני אכלוס הוא עבודה למקצוענים
עבודת ניקיון לפני אכלוס מתבצעת באופן מהיר ויעיל תוך שימוש בכל האמצעים הנדרשים גם כאשר מדובר בפסולת בניין ובלכלוך קשה אשר ההתמודדות איתם באופן עצמי הינה בעייתית. צוות עובדי הניקיון של אלגבי קלין עובר הכשרות מיוחדות וייעודיות בתחום לשם הקניית המיומנות והיכולת הנדרשות למילוי המשימה באופן מיטבי. עבודת ניקיון מקצועית תוך שמירה על בטיחות, תשיג תוצאות מרשימות ותימנע מגרימת נזקים למשרד או לדירה החדשים וכן לציוד ולריהוט הנמצא בהם.

עקרונות העבודה – אין משימה שאינה ניתנת לביצוע
אנו עושים שימוש בחומרי הניקוי האיכותיים ביותר וכאלה הידידותיים לסביבה ומותאמים לטיב החומר מבלי לפגום במבנה הדירה – אריחים, ארונות עץ וכדומה. אנו מיומנים לבצע משימות ניקוי מגוונות, גם כאלה הנחשבות לבעייתיות כגון ניקוי תריסים וחלונות אשר הגישה אליהם בעייתית.

אנו מבטיחים שירות אמין ומספקים אחריות על עבודת הניקיון, מקפידים על איכות השירות, שקיפות והתחייבות לעמידה בלוחות הזמנים והשקעת כל המאמצים והמשאבים הנחוצים לשם השגת שביעות רצון לקוחותינו. כאשר אתם פונים לחברת אלגבי קלין, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי אתם בידיים טובות ומקצועיות אשר יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אם אתם נכנסים לדירה חדשה או פותחים משרד, הסתייעות בחברת ניקיון מקצועית תחסוך מכם בזבוז זמן והוצאות יקרות. צוות הניקיון של חברת אלגבי קלין הינו מיומן ומנוסה בניקיון לפני אכלוס וישיג בעבורכם תוצאות מבריקות תוך הקפדה על מצוינות ואדיבות השירות.
 
 

ניקיון לפני אכלוס דירות/משרדים

טלפון
072-33-80-895
כתובת
הירקון 39, בני ברק

אלגבי קלין
ניקיון ואחזקת מבנים בע"מ
לפרטים נוספים ותיאום פגישה חייגו 072-33-80-895
או מלאו פרטיכם בטופס