פוליש לרצפות משמעותו הברקה או קרצוף יסודיים לרצפות מסוגים שונים המתבצעים באמצעות מכונת פוליש מיוחדת המחדירה לרצפה חומרי ניקוי מיוחדים. חברת אלגבי קלין מספקת שירותי פוליש וקרצוף מקצועיים תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר וצוות עובדים המוכשר למלאכה זו.

שמירה על מראה נקי ומבריק של הרצפה הוא נושא בעל חשיבות לרובנו בין אם מדובר בבית הפרטי, במשרד, במפעל או במוסד החינוכי. פוליש הוא הפתרון המושלם לניקיון יסודי ואיכותי אשר יותיר תחושה של התחדשות, רעננות ובישום נעים באוויר.
 
פעולה מקצועית לתוצאה מיטבית
פעולת הפוליש והקרצוף הינה זמינה ומהירה וכן שומרת על משטחי הרצפה השונים גם כאשר מדובר על אבן טבעית. אולם, פעולה זו חייבת להתבצע באופן מקצועי על מנת למנוע נזקים לרצפה ולשם השגת תוצאת ברק מקסימלית אשר תחזיק מעמד למשך זמן ארוך. אנו רואים חשיבות בהקפדה על מספר כללים ושילוב של גורמים כדי לספק תוצאה מושלמת:
 • צוות מקצועי
  פעולת קרצוף ופוליש דורשת ביצוע בידי איש מקצוע מיומן המכיר היטב את כללי העבודה הנכונים בהפעלת המכונה וכן בהתאמת סוג הטיפול לסוג הרצפה.
   
 • ציוד מתקדם
  שימוש במכונות קרצוף מיוחדות ומתקדמות. מדובר בפעולה חודרנית ולכן קיימת חשיבות רבה לשימוש בציוד איכותי ומשוכלל הכולל מברשת קרצוף מתאימה והפעלת לחץ נכון ומתאים על משטח הרצפה. 
   
 • חומרי ניקוי איכותיים
  פעולת הפוליש דורשת שימוש בחומרי ניקוי והברקה איכותיים העומדים בכל התקנים הנדרשים ומתאימים באופן ספציפי למשטחים השונים.
סוגי פוליש לרצפות
לכל ריצוף יש להתאים את הפוליש המומלץ והמתאים לו:
 • פוליש ווקס
  שיטה המבוססת על מריחה בשכבת הברקה המכילה ווקס. הווקס הוא שכבת שעווה המהווה חומר שומני טבעי המתאים לרצפות עמידות על מנת לשמר את הברק שלהן ולהגן עליהן מנזקים ושריטות.
   
 • פוליש קריסטל
  שיטה בה מוחדר לרצפה מגנזיום. הפעולה יוצרת הברקה וצחצוח של הרצפה באיכות ורמת גימור גבוהה אשר מחזיקה זמן רב. פוליש קריסטל הינו בעל עמידות גבוהה, מתאים לרוב סוגי המרצפות ומגן על האבן או השיש לאורך זמן. השיטה נהוגה בעיקר בבתי מלון, בתי עסק אך גם בבתים פרטיים.
   
 • פוליש אקרילי
  מכיל תרכובת מיוחדת המספקת ברק והגנה מעולה גם מפני חומרי חיטוי וניקוי ולכן מחזיק זמן רב. פעולת פוליש אקרילי מתאימה למקומות בהם יש תנועת אנשים ערה כגון מפעלים, קניונים ובתי עסק.
   

ניקיון וקרצוף פוליש

טלפון
072-33-80-895
כתובת
הירקון 39, בני ברק

אלגבי קלין
ניקיון ואחזקת מבנים בע"מ
לפרטים נוספים ותיאום פגישה חייגו 072-33-80-895
או מלאו פרטיכם בטופס