ניקוי חלונות באופן כללי ובגובה בפרט היא מלאכה הדורשת מיומנות רבה. אם בעבר פעולת ניקוי חלונות הסתכמה בהתזת מים וניגוב הרי שכיום הצרכים השתנו ונוכח הבנייה המרובה לגובה נוצר צורך בשיטות ניקוי יעילות יותר.

אחת מהשיטות החדשות והמתקדמות בתחום ניקוי חלונות בגובה היא שיטת אוסמוזה הפוכה אשר נועדה למעשה לסנן את המים בעזרת מתקן מיוחד אשר מפריד את האבנית והלכלוך המצטברים במים להשגת פעולת ניקיון יעילה ותוצאות ניקוי מקסימליות.
 
פתרונות מתקדמים לצרכים ייחודיים
חברת אלגבי קלין מספקת מגוון פתרונות ניקוי מתקדמים לחלונות בגובה בשיטות המתקדמות בתחום ובאמצעות הציוד המשוכלל ביותר וחומרי הניקוי האיכותיים והיעילים ביותר. השימוש באוסמוזה הפוכה הפך לפופולרי בשנים האחרונות בזכות התוצאות המרשימות ופעולת הניקוי היסודית.

בבסיס השיטה עומדת היכולת להפריד משקעים ומלחים מהמים המשמשים לניקוי וזאת במטרה למנוע הצטברות שלהם על גבי החלון והשארת סימנים. המים המסוננים יכולים להתייבש באופן טבעי על החלון מבלי להשאיר כל זכר או סימן כך שהתוצאה היא חלונות מבריקים ונקיים ברמה הגבוהה ביותר.
 
בסיס השיטה ואופן הפעולה 
המתקן המשמש לסינון והפרדת המים מהמשקעים והלכלוך הבלתי רצויים עובד על עיקרון אוסמוזה הפוכה באמצעות צנרת טלסקופית המאפשרת גישה גם לחלונות גבוהים במיוחד. השיטה בטוחה יותר ואינה מצריכה שימוש במנופים או סנפלינג וזאת בזכות המוט הטלסקופי אשר מסוגל להגיע לגבהים של כ-15 מטרים. מדובר בשיטה המובילה כיום לניקוי חלונות העושה שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום. 
 
יתרונות אוסמוזה הפוכה
  • פעולת ניקוי יעילה בעזרת מערכת ייחודית ויעילה הכוללת מוט ארוך המזרים מים אל החלונות ומברשות איכותיות המאפשרות ניקוי של לכלוך קשה.
     
  • בטיחות – מערכת האוסמוזה ההפוכה מאפשרת לצוות העובדים לנקות חלונות גבוהים מבלי להסתכן כאשר הם עומדים בבטחה על הקרקע ללא צורך בטיפוס בעזרת חבלים.
     
  • ניקוי מהיר בעזרת הזרמת מים תמידית החוסכת זמן יקר.
אנו כאן לשירותכם
חברת אלגבי קלין גאה להוביל בתחום הניקיון ואחזקת המבנים. לצד הניסיון הרב אשר צברנו עם השנים, אנו מקפידים להתקדם ולהתפתח באמצעות שימוש בשיטות וציוד משוכללים על מנת לספק שירות איכותי, יסודי ומקצועי. צוות העובדים שלנו עובר את ההכשרות הייעודיות לביצוע משימתם באופן בטוח, יעיל ויסודי תוך הקפדה על אמינות ואדיבות השירות עבור קהל לקוחותינו הרחב.
 

ניקיון גובה ע"י אוסמוזה הפוכה

טלפון
072-33-80-895
כתובת
הירקון 39, בני ברק

אלגבי קלין
ניקיון ואחזקת מבנים בע"מ
לפרטים נוספים ותיאום פגישה חייגו 072-33-80-895
או מלאו פרטיכם בטופס