חברות ניקיון רבות פועלות בשוק הרחב, אולם ישנה חשיבות רבה לעבודה והתקשרות עם חברה הפועלת תחת רישיון משרד הכלכלה, המבטיח עמידה בכללים ובנהלים המחמירים ביותר בתחום על פי חוק, הן מבחינה מקצועית והן ברמה השירותית. חברת אלגבי קלין המתמחה בניקיון ואחזקת מבנים קיימת משנת 2007 ובעלת הניסיון והיכולות לספק שירותי ניקיון ואחזקה ברמה הגבוהה ביותר ותוך עמידה סטנדרטים הגבוהים ביותר לטובת קהל לקוחותיה. 
 
רישיון משרד הכלכלה – תנאי הסף
חברת ניקיון איכותית, חייבת לעמוד בדרישות סף וניסיון עסקי וניהולי וכן לעבור מבחני ידע בחוקי עבודה וחוקי העסקת עובדים וזכויות עובדים מיוחדים של עובדי ניקיון. חברה הפועלת בהתאם לחוק, חייבת לפעול ממשרד מסודר ולספק את כל הערבויות והאישורים הנדרשים לפעולה על סמך החוק הקיים.

הרישיון ממשרד התמ"ת ניתן למשך שנה ולאחר מכן נדרש לחדשו לתקופות נוספות מדי שנתיים. חברת אלגבי קלין מחויבת לעמידה בקריטריונים הנדרשים מחברת ניקיון ואחזקה המכבדת את עצמה ואת לקוחותיה ופועלת על פי החוק תוך הצגת כל האישורים הנדרשים.
 
עמידה בקריטריונים למצוינות בשירות ובמקצועיות
חשיבות שיתוף הפעולה עם חברה הפועלת תחת רישיון משרד הכלכלה הינה רבה ומספקת ללקוח ביטחון כי השירות אותו הוא מקבל מתבצע ברמה הנאותה, תוך עמידה בכללים ובחוקים וכן במקצועיות ואמינות. 
 
על מנת לקבל רישיון מתן שירותי ניקיון ואחזקה על החברה לעמוד בכל התנאים הבאים:
 • להיות בעל ניסיון בתחום של שלוש שנים לפחות במתן שירותי כוח אדם או ניהול כוח אדם. נותן השירות חייב להיות בעל ניסיון ניהולי ועסקי ובעל ידע בזכויות עובדים.
   
 • במהלך חמש השנים שקדמו לקבלת הרישיון לא הורשע המבקש בעבירה שיש עמה קלון.
   
 • על המבקש להמציא ערבות בנקאית או ערובה מתאימה למילוי חובותיו כלפי העובדים.
   
 • קבלת הרישיון מותנית בהוכחת יציבות כלכלית וסביבת עבודה מסודרת.
   
 • למשרד תנאים פיזיים מתאימים בהם תנאים סניטריים, דרכי גישה לנכים וכו'.
התנהלות על פי חוק להגנת הלקוח והעובדים
רישיון מטעם משרד הכלכלה מהווה עדות לעמידת החברה בכל התנאים הרלוונטיים ובזכותה למתן השירות. חברת אלגבי קלין הפועלת ברישיון עברה את כל המבדקים הנדרשים והיא אמונה על ביצוע המלאכה ומתן השירות מתוך שמירה על החוק ועמידה בביקורות בנוגע לנהלי העבודה ולרמת ואיכות השירות. התנהלות מסודרת ועל פי החוק מגנה על הלקוח ועל העובדים ומבטיחה קבלת שירות מקצועי, איכותי ואמין.

חשיבות קבלת שירותי ניקיון מחברה תחת רישיון
משרד הכלכלה

טלפון
072-33-80-895
כתובת
הירקון 39, בני ברק

אלגבי קלין
ניקיון ואחזקת מבנים בע"מ
לפרטים נוספים ותיאום פגישה חייגו 072-33-80-895
או מלאו פרטיכם בטופס